Dogecoin Fiyatı, Sosyal Medya Hype'ının Ardından 24 Saatlik Çift Haneli Kazançlar Yakaladı

Dogecoin Fiyatı, Sosyal Medya Hype'ının Ardından 24 Saatlik Çift Haneli Kazançlar Yakaladı

Programcılar Billy Markus ve Jackson Palmer, 6 Aralık 2013'te Dogecoin (DOGE) ağını başlattıklarında, meme tabanlı kripto varlığının bu kadar çılgınca büyüyeceğini hiç beklemiyorlardı. Aslında, 7 yıl, 8 ay önce şaka olarak hazırlanmış Shiba Inu köpeklerinden ilham alan kripto para birimi, şimdi 44,42 milyar dolarlık bir ekonomiye sahip.

15 Ağustos Pazar günü, Dogecoin destekçileri #dogecointo1dollar hashtag'i ile Tiktok, Twitter ve Facebook'ta toplandılar. Twitter'daki hashtag trendinde bundan bahseden binlerce tweet var.

Aynı şey #dogecointo1dollar hashtag'inden bahseden 8,2 milyon kişinin görüntülendiğini gösteren Tiktok için de söylenebilir. Facebook'ta 1000'den fazla profil bugün de #dogecointo1dollar hashtagini kullanıyor.

Kaynak: Kripto News

Benzer Haberler
Abone Ol

Haberlerimizden anında haberdar olmak için abone ol!

Uyarı! Sitemizdeki içerikler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Makelelerde ve haberlerde bahsedilen hiçbir şey, herhangi bir kripto varlığı satın almak ve satmak için herhangi bir türde talep, tavsiye, teklif veya onay teşkil etmez. Herhangi bir finansal piyasada alım satım yapmak risk içerir ve fon kaybına neden olabilir. Herhangi bir yatırım yapmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmalıdır.