Haftalık Kripto Para Haber Özetleri (31.07.2021)

Haftalık Kripto Para Haber Özetleri (31.07.2021)

Bitcoin 6 Hafta İçinde En Büyük Tek Günlük Kazançta 39 bin Doların Üzerine Geri Döndü

Bitcoin, 16 Haziran'dan bu yana ilk kez kısa bir süre 39.000 doların üzerinde işlem gördü ve şu anda art arda altıncı gününde yeşil renkte işlem görüyor.

Bitcoin 40.000 Doların Üzerinde

Bitcoin'deki yükseliş devam ediyor. 16 Haziran'dan sonra ilk kez 40.000 dolar barajı geçildi.

Binance, FTX'in Ardından Bir Gün Sonra Aynı Şekilde Kaldıraç Sınırını 20x'e Düşürdüğünü Söyledi

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance, türev borsası FTX'in değişikliği duyurmasından bir gün sonra, kullanıcıların vadeli işlem sözleşmeler için kullanabilecekleri maksimum kaldıracı azalttığını söyledi.

Amazon Bitcoin İle Ödeme Kabul Etme Hakkında Ters Köşe Yaptı

Amazon ortaya çıktı ve bir İngiliz gazetesinin e-ticaret devinin yıl sonuna kadar Bitcoin ödemelerini kabul etmeyi planladığına dair raporunu açıkça yalanladı.

Mastercard Kuluçka Programına Bir Kripto Parçası Ekliyor

Küresel ödeme devi Mastercard, daha sonraki aşamadaki girişimler için Start Path kuluçka programına bir kripto para birimi ve blok zinciri ekliyor.

Madencilik Zorluğunun Çin Krizinden Bu Yana İlk Kez Artması Bekleniyor

Endüstri profesyonellerine göre, Kuzey Amerika'daki madencilik tesislerinin hızla genişlemesi ve Çinli madencilerin denizaşırı barındırma siteleri aracılığıyla geri dönüşü, madencilik zorluğunu artıracak iki ana faktör.

PayPal İngiltere'de Kripto Ticaretini Başlatmaya Hazırlanıyor ve DeFi’yi Araştırıyor

Küresel ödeme platformu PayPal, kripto ticaret hizmetlerini genişleteceği bir sonraki pazar olarak Birleşik Krallık'a bakıyor.

 

Benzer Haberler
Abone Ol

Haberlerimizden anında haberdar olmak için abone ol!

Uyarı! Sitemizdeki içerikler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Makelelerde ve haberlerde bahsedilen hiçbir şey, herhangi bir kripto varlığı satın almak ve satmak için herhangi bir türde talep, tavsiye, teklif veya onay teşkil etmez. Herhangi bir finansal piyasada alım satım yapmak risk içerir ve fon kaybına neden olabilir. Herhangi bir yatırım yapmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmalıdır.