Vitalik Buterin Ethereum Hakkında Yeni Bir Belgeselde Yer Aldı

Vitalik Buterin Ethereum Hakkında Yeni Bir Belgeselde Yer Aldı

Bir belgesel film ekibi, Ethereum hakkında ilk uzun metrajlı belgesel üzerinde çalışıyor ve bunu finanse etmek için ETH bağışları arıyorlar.

Türkçesi “Ethereum: Sonsuz Bahçe” olan “Ethereum: The Infinite Garden”, ağın ortak kurucusu Vitalik Buterin ve Ethereum Vakfı'nın yönetici direktörü Aya Miyaguchi de dahil olmak üzere dünya bilgisayarının geliştirilmesinde yer alan çeşitli kişilerle röportajlar içerecek.

Film yapım şirketi Optimist tarafından yapılacak belgeselde, Carrie Weprin'in yapımcılığı ve Zach Ingrasci ve Chris Temple'ın ortak yönetmenliği üstleniyor.

Weprin ve Ingrasci, projeye dahil olmadan önce kripto ekosisteminden haberdardı. Ancak film için yaptıkları röportajların onları gerçekten Ethereum hayranlarına dönüştürdüğünü söylediler.

Kaynak: Coindesk

Benzer Haberler
Abone Ol

Haberlerimizden anında haberdar olmak için abone ol!

Uyarı! Sitemizdeki içerikler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Makelelerde ve haberlerde bahsedilen hiçbir şey, herhangi bir kripto varlığı satın almak ve satmak için herhangi bir türde talep, tavsiye, teklif veya onay teşkil etmez. Herhangi bir finansal piyasada alım satım yapmak risk içerir ve fon kaybına neden olabilir. Herhangi bir yatırım yapmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmalıdır.